Vlastníte fórum, ktoré funguje na systéme phpBB? Skvelá voľba! Tento software je veľmi rozšírený a existuje naň obrovské množstvo rôznych rozšírení, ktoré môžu vylepšiť funkcionalitu vašej stránky.

Tu nájdete tri dôležité rozšírenia, na ktoré by ste rozhodne nemali zabudnúť. Bez nich bude vaše fórum o poznanie horšie.

Systém reputácie / karmy

Žiadne moderné fórum sa nezaobíde bez systému, ktorý jednotlivým užívateľom a príspevkom priradí karmu / reputáciu… Nazývajte to ako chcete, táto funkcionalita je veľmi šikovná. Pomôže vám a ďalším návštevníkom fóra odfiltrovať hlúpe alebo nepravdivé príspevky, umlčí trollov a bude motivovať užívateľov, aby prispievali viac a získali tak vyššie skóre.

https://github.com/jbreu/phpBB-Reputation-System

Plugin na vkladanie videí a odkazov

Jednoduchá a šikovná vecička, no ľudia na to často zabúdajú. Plugin, ktorý automaticky po vložení linku na video alebo tweet expanduje daný odkaz je extrémne dôležitý. Prečo?

Povedzme, že užívateľ bude chcieť zdieľať nejaké video. Vytvorí príspevok s popisom a vloží doň link. Keďže vám chýba toto jednoduché rozšírenie, ďalší návštevníci si prečítajú príspevok, kliknú na link, dostanú sa na YouTube. A vy? Vy strácate návštevníka!

https://www.phpbb.com/customise/db/extension/mediaembed/

Toto rozšírenie podporuje množstvo populárnych stránok od Amazonu cez Twitter, Vimeo, až po YouTube.

Spravovanie reklám

Ak to s vaším fórom skutočne myslíte vážne, pravdepodobne budete mať úspech. Je to len otázka času. S úspechom prichádza aj možnosť zarobiť peniaze. Čím viac ľudí vám kliká na stránku, tým viac peňazí sa dá zarobiť z bannerových reklám.

Iste, nikto nemá rád reklamy, no práve ony držia celý internet pohromade. Bez reklám by to jednoducho nefungovalo. Tento systém na spravovanie reklám vám umožní vybrať si zo štrnástich rôznych pozícií, nastaviť maximálny počet videí alebo klikov vašej reklamy a oveľa viac…

https://www.phpbb.com/customise/db/extension/ads/

Chcete si vytvoriť stránku na webe alebo už nejakú máte a cítite, že je čas na zmenu? Ponúkame profesionálnu správu a tvorbu webov za skvelé ceny. Či už ide o jednoduché statické stránky, fóra, e-shopy alebo zložité informačné portály s redakčnými systémami a modulárnym systémom, vieme spraviť prakticky všetko.

Neváhajte a kontaktujte nás. Radi vám pošleme náš cenník. Naše služby okrem tvorby webu zahŕňajú aj vytvorenie loga, dizajnu a ponúkame aj poradenstvo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here