[Gaming] PlayStation 5 bude na vývoj her snadný – Bude vycházet více her na tuto konzoli?

0

Nadcházející generace konzole od společnosti Sony, PlayStation 5, bude prý tou nejlepší pro vývojáře. To by mohlo přivést spoustu nových studií k tomu, aby vydávali své hry právě na herní konzoli od Sony.

Co mě nejvíce těší, je, že od vývojářů slýcháme, jak snadno se na PlayStation 5 hry vyvíjí. Tvoření kódu pro PS5 je prý daleko před kteroukoliv předchozí generací konzole,“ uvedl ředitel Sony Interactive Entertainment Jim Ryan.

Mohlo by vás zajímat: Která planeta je nejblíže k Zemi? – Odpověď je zajímavější, než čekáte

Bude PlayStation 5 na kazety?

Německý web LetsGoDigital si totiž všiml zaregistrovaného patentu u brazilského patentového úřadu INPI, o který se postarala společnost Sony. Jedná se o patent na PlayStation kazetu. Konzole PlayStation nikdy kazetový systém nepoužívala. Kazetový systém naposledy využil handheld PS Vita, Sony však nedávno informovalo, že žádný nový handheld nechystá.

Závěr

Sony ukazuje, že jejich nová konzole bude mít spoustu nových vylepšení. Oproti konkurečnímu Xboxu je jich opravdu dost, ale zároveň se počítá s o dost vyšší cenovkou. Ovšem za mne se tuto konzoli vyplatí zakoupit už jen díky výkonu, který od ní očekáváme.

Co číst dál?

Únik ropy u Brazílie může způsobit obrovskou ekologickou katastrofu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno