Zahrajte si na lovce pokladů! Znáte Crypto Treasures?

0
cryptotreasures_titulka_krypto_gaming

Už v minulém článku jsme představili hru pro Android, která umí přinést nějaké to krypto ve formě HORA tokenu. Dnes si představíme pirátské lovení pokladů, které kromě toho, že jde o hru, stejně dokáže nějaké kryptoměny získat pro vás, a to jen pouhým hraním. Fotky a důkazy přikládáme. O co tedy jde?

Vše začal vývojářský tým kryptoměny Phoneum

Tým, který stojí za vytvořením kryptoměny Phoneum, vytvořil kromě Cloud earning aplikace i hru Crypto Treasures spolu s navazující hrou Cannon Blast. Vše pro Android platformu. Ve hře Crypto Treasures plníte různé úkoly, ať už je to něco jako kolo štěstí, logické úlohy nebo jen jednoduché klikačky. Za tyto úkony dostáváte body, tzv. zlaté mince. Za tyto nahrané zlaté mince dokážete nakoupit nářadí na vyzvednutí truhly z moře, dokonce i klíč pro její otevření. Truhla vám kromě toho, že primárně nabízí kryptoměnu Phoneum (PHM), dá i další prostředky, ať už různé urychlovače, čtyřlístek pro větší šanci dostat lepší odměnu apod.

Kromě hry i odměny v reálných kryptoměnách?

Všechny odměny, které vám hra nabízí, jsou virtuální a slouží pouze k pobavení, avšak hra sem tam uvolní i skutečné kryptoměny přímo na jejich vnitřní peněženku. Můžete tak v rakvi leckdy nalézt např. 1,2 Doge, 0,15 XRP, 4500 Ethereum gwei nebo i 600 satoshi z Bitcoinu. Kromě těchto kryptoměn získáváte i EOS, Stellar, Tron, Litecoin a spoustu dalších tokenů. Minimální částky na výběr jsou však příliš vysoké a snad je časem sníží.

cryptotreasures_rewards

Cannon Blast

V případě, že vám dojdou možnosti, jak získat zlaté mince a pokračovat ve hře Crypto Treasures, je tu ještě jedna samostatná hra navázána na jeden účet. Jmenuje se Cannon Blast a vaším úkolem je sestřelovat vaší pirátskou lodí ostatní lodě. Za nejvzdálenější máte nejvíce bodů a za ty bližší méně. Nesmíte však trefit minu, po třech trefených minách pro vás hra končí. Chcete-li pokračovat, musíte si prohlédnout reklamu. Po uplynutí času se vám body sčítají a získáte odměnu ve zlatých mincích, které se vám automaticky přenesou do balance hry Crypto Treasures.

Spojení komunity hráčů

Celkově je projekt velmi povedený a tvůrci přinášejí pravidelný update aplikací. Nedávno přibyl tzv. Pub, kde mezi sebou můžete komunikovat s ostatními hráči prostřednictvím jednoduchého chatu. Jak jsme zmínili, ve hře řešíte i různé úkoly, ať už matematické nebo logické. Díky tomuto chatu s ostatními hráči tak můžete získat cenné odpovědi a výsledky.

Hra, která je pěkně zpracovaná a zároveň vás ještě odměňuje, je ideální kombinace. Tak proč ji nezkusit, ne? 😊

Co číst dál?

Tento chlapec vyvíjí profesionální hry! – A co jste tento rok stihli vy?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno