[ANALÝZA] HOT/USDT – Máme tady 🔥HOT🔥 setup? :O

0
kryptomagedon

Vzhledem k rozložení grafů Bitcoinu, BTC dominance a tržní kapitalizace včetně BTC i bez něj jsme identifikovali zvýšenou pravděpodobnost přelití kapitálu z Bitcoinu do altcoinů. Celkově se mi struktury altcoinů až tak nelíbí, nicméně je zde pár takových, které mají pěkné struktury. Jedním z nich je HOT, který si dnes rozebereme.

HOT/USDT – 4h graf

HOTUSDT – 4h graf

Na 4h grafu sleduji tyto dva obří harmonické patterny. Prvním je harmonický bullish shark pattern, který má potenciální reverzní zónu (PRZ – zóna, která se skládá z několika fibonacciho harmonických kalkulací, které dokončují formaci, a čím blíže jsou tyto hodnoty, tím je větší pravděpodobnost otočení trendu) mezi hodnotami 8600–9400 sats., a tuto PRZ tvoří následující kalkulace:

  • 1.13XA projekce,
  • 2.0BC projekce.

Druhým patternem je alternativní AB=CD pattern, který má prodloužený leg CD na 127% legu AB a nachází se v rámci legu CD Shark patternu. PRZ pro tento pattern se nachází mezi stejnými hodnotami jako u shark patternu a tvoří následující kalkulace:

  • 1.27AB=CD,
  • 2.24BC projekce.

O zóně 8600–9400 sats. můžeme říct, že je extrémně silná, protože se v ní ukončují hned 2 harmonické patterny a jsou v ní dohromady 4 kalkulace. Cena na tuto zónu reagovala okamžitě 20% pumpou. Pokud dojde k přelití kapitálu do altcoinů, jak je zmíněno v úvodním textu, má HOT potenciál až 80 a více % růstu.

Před nákupem si připravte setup

Při klasickém obchodování HP bych vstoupil nyní a hodil stopku pod dokončený bod D – na červenou linku zaznačenou na grafu. Nicméně jsme na kryptu, a jak všichni víme, před vstupem do obchodu je důležité sledovat spoustu faktorů. Může to být například korelace s Bitcoinem, BTC dominance, tržní kapitalizace altcoinů apod. Proto je důležité mít vždy setup a připravit si scénáře, které mohou nastat. Z pohledu nižších časových rámců začíná být price action lehce bearish krátkodobě, a proto chci osobně sledovat vstup až po nějakém potvrzení o pokračování alespoň krátkodobého uptrendu. Osobně budu sledovat nákup až po break-outu MA77 na 4h grafu, který je součástí BK indikátoru, se kterým pracuji každý den. Jakmile cena prorazí tento klouzavý průměr, tak většinou, pokud je price action bullish, dochází k otestování MA231, kde budu sledovat první potenciální výstup.

Nemáte čas na monitorování všech těchto faktorů, které vám mohou poskytnout perfektní vstup do trhu? V rámci signálního produktu u nás v Crypto Kingdom monitorujeme celý market a všechny klíčové indicie pro perfektní vstup do trhu za vás. Přidejte se k nám a nenechte si utéct precizní vstupy do altcoinů i Bitcoinu. Navíc od nás dostanete 5 dní v týdnu ranní update krypto-trhu, kvalitní vzdělání, predikce a spoustu dalšího! Přidat se můžete ZDE.

Co číst dále?

AMD na cestě ke hvězdám – Podaří se věčné dvojce pokořit Intel a Nvidii?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno