[Analýza] LTC – Konec korekce a poslední růst ceny před halvingem

5
litecoin technicka analyza

Litecoin přesně za 22 dní halving. V historii jsme vždy měsíc před halvingem mohli sledovat, jak LTC udělal 100–300 % za několik dní. Je možné, že tentokrát se historie znovu zopakuje, i když si nemyslím, že LTC udělá stovky procent, ale potenciál na 10100 % je poměrně dost reálný.

LTC/BTC – Konec korekce

13. 7. 2019 LTC/BTC

Litecoin od své minimální hodnoty na začátku roku po maximum, které měl v dubnu, udělal 100% zisk. Od dubna je ale v poměrné dlouhé korekci, kde se vrátil zpět na své hodnoty ze začátku roku. Po 5 vlnách nahoru se aktuálně nachází Litecoin v ABC korekci. Nákupní zóna je na úrovni okolo 0,0085 0,009 BTC. Jako alternativní buy zónu, kde je silný support, sleduji na hodnotě 0,007 BTC.

analyza litecoin
13. 7. 2019 LTC/BTC

Litecoin i na 1H grafu začíná být bullish. Indikátory se začaly minulý týden otáčet a na grafu se vytvořil vzor Falling wedge. Falling wedge je velmi důležitý pattern pro určování otáčení trendu, proto si myslím, že po korekci na LTC se chystá další cyklus UP.

LTC/BTC – Pokračuje v růstu

13. 7. 2019 LTC/USDT

Litecoin podobně jako vůči BTC i s párem vůči USDT je LTC bullish. Minulý týden se opět odrazil od spodní trendové čáry kanálu a cena znovu roste. Před halvingem očekávám poslední pohyb minimálně k 114 USD. Pokud by prošel znovu break z kanálu a silné Fomo způsobeno právě halvingem, cena může přijít k silné rezistenci na 184 USDT.

Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni učinit správné rozhodnutí. Pokud chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu kryptotradingslangu, určitě vám pomůže náš slovník.

Na Facebooku jsme pro vás vytvořili diskuzní skupinu, kam můžete přidat své postřehy, analýzy, případně dotazy na naše tradery. Přijďte si popovídat o kryptoměnách a aktuálním dění na trhu.

 

Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se může kdykoliv změnit. Spekulativní obchody jsou na kryptotrzích velmi rizikové.

Co číst dál?

Litecoin halving již v srpnu! Půjdeme dolů, nebo ještě víc porosteme?

 

5 KOMENTÁŘE

  1. Vždy je velmi zajímavé jak si vykládáme grafy . On možná od nového roku udělalo ltc 100% ale nesmíme zapomenout že 2 měsíce před novým rokem tzn v listopadu bylo ltc za 38 usd. Což pri dosažení vaší hranice 184 bude zisk 500% . A vzhledem tomu že velcí to mohli vědět již dávno nebudou čekat na posledním up 100 % proč taky .

    • Litecoin od januára/leden až po apríl/duben spravil 100% zhodnotenie z 0.009 BTC na maximum 0.019 BTC, čo je niečo cez 100%. Ked porovnám tohtoročný graf s grafom z roku 2015, (kedy bol posledný halving) tak vtedy LTC z 0.01 BTC sa vyšvihol za 2 týždne na 0.03 BTC. Keďže Bitcoin rastie raketovým tempom, tak rastie hodnota LTC v páre s USD. Či cena znovu ako v minulosti za posledné 2 týždne pred halvingom či už v dolárovej alebo bitcoinovej hodnote spraví 100%, 200% alebo 300%, to samozrejme nikto nevie keďže na burze sa stretávajú rôzny traderi. Niekedy to ani pre whales nevíde na 100% ako očakávali. Podľa TA je zatiaľ LTC/BTC aj LTC/USD bullish ale či príde až také fomo, že LTC bude za 180 USD to môžeme len špekulovať.

  2. Také si myslím že dokud nepřijde FOMO tak altcoiny včetně LTC nepoletí raketově nahoru. Jsem zvědavá zda se bude boom z roku 2017 opakovat. Ale moc tomu nevěřím.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno