[Analýza] Monitorovaný altcoin Crypto Kingdom – BAT + Bonus

0
crypto kingdom

Bitcoin zpomalil své pohyby a altcoiny se začínají probouzet tím, jak kapitalizace altcoinů narazila na silný support. Dneska ráno jsme ukončili signál DLT +25 % a včera predikci na FUEL se ziskem +90 %. Nyní sledujeme další klenoty k výstřelu!

4hodinová kapitalizace altcoinů

Jak vidíš na grafu, máme ještě prostor, abychom rozmnožili mince na altcoinech, než se kapitalizace altcoinů dostane na rezistenci kolem 80 mld. USD.

BAT/BTC

BAT má pěknou strukturu a vypadá, že by mohl každou chvíli prorazit falling wedge, který se formuje necelých 100 dní. Graf si vytvořil silnou supportní strukturu mezi 1561-1659 sats. a cena by nyní měla předvést spíše pump než vytvoření nového minima. Všimněte si objemů, které jsou nyní velmi nízké, a když se podíváte doleva do historie grafu, tak téměř před každým větším pohybem zde došlo k uspání objemů a poté přišlo zajímavé momentum.

4hodinový graf BAT

Na grafu je dokončený AB=CD pattern, který stále čeká na targety (zaznačeny na grafu) nebo stop-loss (na hodnotě 1.272AB=CD).

Jak obchodovat BAT?

Varianta a) – velice risky! Vstoupit nyní na supportu se stoplossem pod celou supportní strukturou a targety směřovat na slabší rezistence, které můžete sami identifikovat v zaznačené range (zóna mezi zelenou a červenou zónou), popřípadě vystupovat až v červené rezistenci nebo zkusit trade podržet do targetů pro AB=CD pattern s konzervou.

Varianta b) – konzervativnější. Počkat si na break-out nebo potvrzení break-outu rezistenční trendové linky, stoploss pod supportní strukturu a výstup v červené zóně s konzervou nebo zkusit trade podržet do targetů pro AB=CD pattern.

Varianta c) – ještě konzervativnější 😃 Počkat si na break-out červené rezistence, stoploss dle svého uvážení a targety pro AB=CD pattern.

Líbí se vám tato analýza? Moje jméno je Ing. Jan Čuraj a jsem hlavní analytik společnosti Crypto Kingdom a správce portfolia CK Capital. Zde si můžete stáhnout můj e-book(nejen) o kryptoměnách a obchodování. Je to ZDARMA.

Spojili jsme se s Trading11, abychom vám přinesli náš speciální společný produkt. Získejte nejkvalitnější signály a analýzy. My i naši zákazníci průměrně vyděláváme 20 % měsíčně oproti Bitcoinu!

stránka produktu s více informacemi zde

V rychlosti se podíváme ještě na dva další altcoiny, které vypadají velmi zajímavě, neboť vytvářejí podobnou formaci jako BAT – falling wedge!

SKY/BTC

Sky je jeden z dalších shitcoinů co má dlouhou falling wedge už u konce a připravuje se na break out. Objemy na 4h celkem dobré a vysoké.

4hodinový graf SKY/BTC

Scénáře vstupu a výstupů si můžeš vytvořit sám a použít inspiraci u analýzy BAT, kterou vypracoval jeden z našich Crypto Kingdom studentů na signálech.

XZC/BTC

Zcoin proráží silnou trendovku „Falling Wedge“ a včera předvedl 11 % Up. 600-650 a 700 sats. jsou silné rezistence, kde se pravděpodobně bude graf vracet.

4hodinový graf XZC/BTC

Pokud bys chtěl pomoc se vstupem a výstupem z XZC, můžeš využít naše signály, kde ti pošleme vstup a společně řídíme průběh celého obchodu!

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme, kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na finančních trzích jsou velmi rizikové!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno