Crypto Kingdom + MCG – Jak vypadají nejlepší signály v Česku a na Slovensku?

4
crypto kingdom

V tomto článku najdete přesný popis produktu Signály od společnosti Crypto Kingdom. Sami tento produkt využíváme a můžeme potvrdit, že od spojení Crypto Kingdom s Mike Crypto Group (MCG) to funguje přesně tak, jak je tady napsáno.

Kvalita služeb Crypto Kingdom se za dva roky jejich působení na trhu výrazně zvedla a důkazem jsou i stovky spokojených zákazníků.

Nášup informací do Tvého mobilu

Na každého nového člena čekají čtyři speciální kanály v naší vlastní aplikaci Beacoin, která ti umožňuje každý signál ihned nakoupit, nebo posléze prodat. Všechno přímo v Beacoinu bez nutnosti lézt na stránku burzy.

Čtyři informační kanály

Prvním kanálem je kanál signální, kam ti chodí signály – Každý signál má jasně definovaný vstup, výstup, ukázku grafu a všechny informace potřebné k profitu – aplikace ti krásně pípne, abys mohl zadat svůj obchod. Průměrný zisk na signál je u nás kolem 20%. Signál může přijít na nákup kryptoměny, kde máš i napsaný čas reakce, nebo je to signál limitní, tzn. zadáš cenu na nákup dané kryptoměny a prostě čekáš. Tento kanál je určený pro naprosté začátečníky.

Druhým kanálem jsou predikce a analýzy – Tento kanál zásobujeme analýzami, které jsou pro nás zajímavé a často je i sami někteří jedinci sledují. Slouží vlastně i jako výuka technické analýzy v praxi. Nemusíš je obchodovat.

Třetím kanálem je kanál univerzitní, kam posíláme vzdělávací materiály. Naším mottem je vzdělávej se a vydělávej. Naším cílem je, aby ses naučil obchodovat kryptoměny a našel si svůj výdělečný přístup.

Čtvrtým kanálem je pak informační kanál ohledně novinek na celé kryptoměnové scéně, abys byl kompletně informovaný, pokud má například burza odstávku, nebo se stane cokoliv jiného důležitého. Celý den jsme ve střehu!

Signály od Crypto Kingdom si můžete koupit zde.

Náruživé dopoledne s Crypto Kingdom

Vše začíná kolem 8:00, kdy ti zasíláme do informačního kanálu stav trhu po uplynulé noci, neboť většina pohybů kryptoměn je právě v ranních hodinách.

Kolem 9:00 Ti posíláme do kanálu predikcí zajímavé úrovně pro vysoce kapitalizovaný altcoiny k dolaru, jako BTC, ETH, LTC, TRX, XRP a plno dalších. Cílem je, abys byl informovaný o důležitých reakčních úrovní, pokud dané kryptoměny držíš třeba dlouhodobě.

O desáté hodině posíláme video analýzu, kde prezentujeme analýzu Bitcoinu pro aktuální den a zároveň rozebíráme otevřené signály. Pokud zbývá více času, tak ukazujeme grafy, které aktuálně sledujeme pro signály.

Během dopoledne se můžeš těšit ještě na další video, kde ukazujeme naše skutečně obchody, které máme otevřené vrámci portfolia. Vše naprosto transparentně se skutečnými částkami použitými pro daný obchod.

Naše výsledky najdeš zde.

Často dopoledne ještě doplňujeme o nějaký zajímavý článek ze světa kryptoměn.

Odpoledne patří signálům

Po obědě už máme nachystané všechny monitory a připravené grafy na nich. Během odpoledne ti posíláme signály, pokud je trh býčí. Když je trh spíše negativní, tak signály s limitními vstupy. Mezi tím posíláme grafy do kanálu s predikcemi a pokud je trh velmi špatný, tak se soustředíme na to, abychom ti posílali vzdělávací materiály do univerzity.

Ukázka signálu: https://prnt.sc/o1et2k

Naším cílem je, abys měl každý den kvalitní informace bez ohledu na trh. Kromě nových signálů také poctivě pracujeme s otevřenými obchody. Jsme v tom celou dobu s tebou.

Ukázka řízení průběhu signálu: https://prnt.sc/o1et93

Večer rekapitulujeme celý den

Večery by měli patřit koníčkům a rodině. Aby člověk vytvořil velké zisky obchodováním kryptoměn, musí být psychologicky v pohodě. Večer ti občas pošleme další video, kde rekapitulujeme daný den se signály. Mimo jiné v 19:00 vždy vychází zajímavé vzdělávací video pro tebe, ať už o obchodování anebo technologie kolem kryptoměn.

Ukázka večerní rekapitulace:

Závěr

A takto na plný plyn jedeme každý den po celý měsíc. Za měsíc tak pošleme přes 50 videí a 20-50 signálů podle kvality trhu. Navíc plno vzdělávacích materiálů, aby ses učil obchodovat a vybral si svůj obchodní styl! Právě sis přečetl program nejlepších signálů na CZ/SK scéně a to nejen svými výsledky, transparentností, ale i tím, že tě chceme vzdělávat, abys věděl, co obchoduješ!

Crypto Kingdom + Trading11

Se společností Crypto Kingdom jsme se spojili vrámci našeho projektu Trading11, abychom vám zprostředkovali zdaleka nejlepší podporu při obchodování ve českém a slovenském jazyce.

Náš společný produkt Signály + Analýzy si teď můžete pořídit se speciální slevou. Zaplatíte za čtyři měsíce a další dva máte ZDARMA!

crypto kingdom a trading11 spolecne clenstvi

4 KOMENTÁŘE

  1. Zdravim. Je mozne cez beacoin obchodovat aj alty vs usd a nie btc? Teda dam prikaz cez beacoin na nakup napr LTC z fiatu a neskôr zas predaj LTC do fiatu. Dakujem

  2. Dakujem za reakciu. Ponukate aj moznost si cele riesenie resp beacoin + signaly si otestovat napr na par dni, ako demo kludne aj v nejakej obmedzenejsej verzii? Vdaka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno