[GAMING] Návyková hra, která vás odmění kryptoměnou SOUL? Instalujte Merge Cats!

0
merge_cats_game_crypto

Zvyšujte rychlost, spojujte kočky a sbírejte kryptoměnu SOUL

Hru stáhnete z Google play pod názvem Merge Cats: Earn Crypto Tokens, Get Blockchain App. Po ujetí krátkým tutoriálem, který vám všechny základní úkony ve hře vysvětlí, můžete začít s navyšováním úrovní samotných koček pomocí spojování a úrovní celé hry. Po každém získání a odemknutí nové vyšší úrovně vám dá odměnu v SOUL tokenech. Ve hře je i Spin, který můžete zatočit jednou za 24 hodin, a tak si vytočit zvýšení rychlosti nebo jinou výhodu.

Co je to SOUL token a kde se s ním dá obchodovat?

Token, který tato úžasná hra generuje, se dá bez problémů vybrat na ETH peněženku. Samozřejmě takovou, která tento token podporuje, a následně prodat na burzách HotBix nebo Mercatox. Nebo ho můžete držet.

Peněženky, které doporučují samotní tvůrci, jsou Trustee a Metamask. My jsme odzkoušeli Enjin Wallet a ta tento token podporuje. SOUL token pomalu stoupá na hodnotě a v časech, kdy všechny altcoiny krvácely, se dostal do zelených čísel – za poslední týden to je +8 %. SOUL token má v době psaní tohoto článku hodnotu 1 SOUL = 0,000301 USD.

S rostoucí popularitou vyšší cena?

Cryptosoul má na své stránce kromě hry dostupný i whitepaper této kryptoměny. Ten chybí i některým známým ICO a ty pak vypadají jako SCAM. Na stránce si můžete kontrolovat balance tokenů na svém účtu. Tvůrci SOUL tokenu by chtěli, aby se jeho cena zvyšovala s narůstající popularitou her, které vytvářejí. Hra by tak měla nabrat na hodnotě, což se jí dosud daří.

Nám se podařilo při testování této hry získat za 20 minut hraní 150 SOUL = 0,04 USD, což je velmi zajímavý výsledek.

Referral systém, který má až dvě velké výhody

Hra jako každá jiná má i svůj referral systém. Pozváním vašich přátel získáte až 300 SOUL tokenů za jednoho. Podmínkou je, že musí udělat ověření totožnosti KYC. Kromě této výhody je tu ještě jedna a důležitější do budoucna. Samotný token je postaven na oblíbenosti. Čím více přátel pozvete, a tedy čím více jich bude tuto nebo jinou hru od tohoto studia hrát, tím větší hodnotu bude token mít.

Myslíme, že jde o zcela důvtipně vymyšlený systém a na vyplnění volného času je to ideální volba. Zabaví a cosi i vydělá.

Můžete číst ještě toto 🙂

Coinbase mení poplatky – Veľkí investori ušetria

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno