[PŘEHLED TRHU] Dva coiny, které se vyplatí koupit – Trh stále v červené

0

Trh s kryptoměnami se pomalu vzpamatovává z úterního dumpu a Bitcoin dnes v noci vytvořil nové low. Na burze Bitstamp se chvíli obchodoval za 7730 $, momentálně však už vyskočil zpět nad 8tisícovou hranici. Je zajímavé sledovat, jak se otočil sentiment na trhu – něco, o čem se více pobavíme na dnešním streamu již o 13:00 (sledujte BitLink, aby vám neušly naše videa – plánujeme publikovat téměř každý den!)

Bitcoin se momentálně nachází na supportu z května 2019. Tento support podle očekávání drží cenu před dalšími propady, ale pokud se nestane něco pozitivního, dříve či později selže – podobně jako ten na 10 000 $.

V tom případě můžeme klesnout až do pásma 5800 – 4800 $, kde se Bitcoin ocitl po velké aprílové pumpě. Jistě si na ni pamatujete. Jsou to skvělé vzpomínky. Dobrá zpráva je, že se možná brzy dostaneme na stejné hodnoty! Bohužel, tentokrát jdeme z opačného směru.

1D BTC/USD - Bitstamp
Tak výrazný pokles momentálně není pravděpodobný, ale neměli bychom tuto možnost úplně zavrhovat. Volatilita je zpět a tentokrát je trh naladěn dost negativně. Nadměrná očekávání ohledně burzy Bakkt způsobily vlnu zklamání, která rozhodně přispěla k úternímu dumpu. Instituce podle všeho nemají takový zájem o krypto, jak jsme si představovali a toto vystřízlivění přišlo v nejhorším čase. Technický setup Bitcoinu v době spuštění Bakktu bude mít velký vliv na trh možná až do konce roku (více na dnešním streamu).

Altcoiny následují Bitcoin

Většina alternativních kryptoměn slepě následuje Bitcoin a padá ještě rychleji. Ethetreum se po posledním pokusu o dobytí 200dolarové hranice vydalo směrem dolů a Bitcoin Cash se již k 200 $ blíží.

Většina highcap coinů je nyní na velmi lákavých cenách a pomaličku může začít nákupní horečka, která bude vrcholit někdy v polovině října. Hmm, ale co nakoupit, když se všechno tak hezky blýská? Které altcoinové čokoládky v sobě ukrývají zlatý nugget a které shnilé rozinky? Nuže, mám pro vás pár tipů, ale před tím, než vám je prozradím, bych rád podotkl že:

Tento článek neberte jako investiční poradenství. Jde pouze o můj názor a ten se může již zítra změnit. Pokud nakoupíte alty, které vám zde nyní doporučím a proděláte na nich, je to jen vaše chyba. Obchodování s kryptoměnami je vysoce-riziková činnost a pokud chcete rady profesionálů, sledujte VIP sekci Trading11. Na 3měsíční přístup nyní nabízíme 25% slevu a celkově vás bude stát tolik, jako půlka měsíčního členství v jiných obchodních skupinách.

A moje tipy na nákup?

Tak v první řadě BNB. Burza Binance v poslední době představila mnoho novinek, které se podle mě ještě nezapočítaly do hodnoty BNB. Tento coin na začátku roku při otáčení trendu letěl nahoru jako šílený a totéž očekávám i koncem roku 2019. BNB nakupujte pouze na burze Binance – návod na používání ZDE.

Před nákupem si přečtěte!

Binance přináší novinky – Držitelé BNB, o tomto byste měli vědět!

Druhý coin, který postupně stackuji je XRP. Pokud dlouhodobě sledujete K-mag, tak jistě víte, že rozhodně NEjsem fanouškem tohoto tokenu a napsal jsem o něm několik nepříjemných, ale pravdivých článků. Jedno se však musí XRP nechat, je to úžasně předvídatelný pump-n-dump coin a nyní se dá nakupovat za skvělé ceny. Pokud nemáte nic, tak nakupte trochu za současných 24 centů a já osobně mám další nákupky na 21c a 16,8c. Prodávat budu za 37c a 50c – hned po pumpě. Uvidíme, jak vysoko to vystřelí.

Před nákupem si přečtěte!

A to je vše. Žádnému dalšímu altcoinu momentálně nevěřím natolik, abych ho koupil, ale přiznám se, že velmi pozorně sleduji i EOS, který právě prošel důležitým hard-forkem a brzy na něm bude spuštěn první decentralizovaný voice chat!

Před nákupem si přečtěte!

EOS prošel hard-forkem – Cena však nadále padá

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno