[PŘEHLED TRHU] Support drží – Altcoiny se vzpamatovávají – Je toto dobrý čas na nákup?

0
bitcoin-up-rust

Zdá se, že propad prozatím skončil. Bitcoin se usadil nad hladinou 10 000 $, která nám v současnosti poskytuje dobrý support. Altcoiny se také pomalu vzpamatovávají. Je však sporné, zda si Bitcoin pouze udělal krátkou zastávku a v průběhu příštího týdne bude pokračovat v poklesu, nebo se splní můj signál a skutečně půjdeme nahoru.

Takže… takto vypadá současný graf Bitcoinu: Předtím než budeme pokračovat, bych ještě rád podotkl, že tento článek nelze brát jako investiční poradenství. Pokud si na burze způsobíte ztrátu, nejsme za to zodpovědní.

4h BTC/USD - Bitstamp
4h BTC/USD – Bitstamp

RSI se pomalu vrací do normálu a nyní by mohlo pro změnu jít do vyšších hodnot. Cena Bitcoinu vytvořila formaci trojúhelník a potvrzuje to, na co myslím už delší dobu. Do konce léta se nic zajímavého dít nebude. Věřím, že na začátku září bychom už mohli vyskočit z formace a pokračovat na ATH.

Mohlo by vás zajímat: Víme, kdy Bakkt spustí obchodování s BTC futures – Začne Bitcoin růst?

 

Altcoiny se už odrážejí

Ethereum za posledních 24 hodin zvýšilo svou hodnotu o 3% a momentálně se už blíží k hladině 200 $. XRP je na tom ještě lépe. Po odrazu z 0,25 $ tento token udělal 6 % a momentálně se obchoduje za 0,28 $. Dobře je na tom i LEO token od Binance, který prakticky ignoruje trh a jde si za svým. Momentálně jeho hodnota přesahuje 1,3 $.

Vyplatí se tedy nakupovat? To je otázka. Vše záleží na Bitcoinu. Momentálně to vypadá docela dobře a mohli bychom se odrazit. To by mělo posílit i většinu altcoinů. Takže za mě více méně BUY, ale dělejte to s rozumem a nezapomeňte si nastavit stoploss.

Aktuální ceny kryptoměn můžete sledovat na KMcap.eu:

altcoiny kmcap

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno