[Recenze] Vyplatí se členství v Crypto Kingdom? – Není to jen o signálech

0
ck

Před několika měsíci můj kolega recenzoval projekt od společnosti Crypto Kingdom. Ten se zaměřil převážně na jejich produkt signály, jenže CK toho nabízejí daleko více. Proto bych vám rád představil vše, co mi pomohlo v začátcích tradování. To pak vedlo k tomu, že jsem přestal využívat signály a obchodoval díky svým vlastním vědomostem.

Co je to Crypto Kingdom?

Crypto Kingdom je jednička na našem trhu, co se týče produktů, jako jsou signály, těžba a vzdělání ve světě kryptoměn. Zároveň se snaží vytvořit komunitu kryptonadšenců, která aktuálně čítá kolem 8 000 uživatelů. Na Crypto Kingdom se platí měsíční členství, abyste měli přístup k jejich produktům, ovšem vyplatí se? Můj názor je takový, že ano, ovšem chce to i vlastní iniciativu v tom, něco se přiučit. Není to tak, že si koupíte členství a do měsíce je z vás profi trader, který vydělá za týden desítky tisíc.

V případě, že máte zájem o vyzkoušení předplatného, již dříve jsme publikovali návod, jak se připojit.

Trading

Do této kategorie patří hned několik produktů. Tím hlavním jsou signály, které využívá asi nejvíce lidí, a hlavně mám v plánu tomuto produktu věnovat celý článek, kde je kompletně představím. Mimo signály jsou zde i nástroje pro uživatele s větším kapitálem. Ten má za cíl následovat kroky alternativního fondu CK, který se soustředí na správu vysokého kapitálu. Cílem jsou nadstandardní zisky a ochrana kapitálu.

Dalším nástrojem je HODL, kdy vyhledávají a analyzují ty nejzajímavější ICOs a podhodnocené kryptoměny. O nich pak průběžně informují a zároveň z nich skládají vzorové portfolio, do něhož si pravidelně investují.

Posledním nástrojem v této kategorii je tzv. Bitmex, kde se uživatelé osobně učí od traderů z Crypto Kingdom.

Mining

Tato kategorie je spíše pro uživatele, kteří chtějí investovat velký kapitál, nebo pro firmy. Zkrátka Crypto Kingdom vám sežene nejvhodnější stroje pro těžbu a zároveň se stará o jejich údržbu a případné problémy. Tudíž vás nemusí zajímat nic a užíváte pouze stabilního příjmu z těžby.

Univerzita

V této kategorii, jak už název napovídá, půjde o vědomosti. Přímo od traderů se naučíte, jak správně tvořit analýzu, jak s ní pracovat a jak ji co nejlépe využít. Za mne je toto nejdůležitější kategorie, která mi toho spoustu dala, a i když někomu přijde nudná či otravná, když se to vše naučíte, v klidu předčíte výsledky ze signálů.

Závěr

Dnes jsme se podívali na produkty Crypto Kingdom. Řekl bych, že každý uživatel si najde svoje, a osobně si myslím, že každý bude spokojen. V příštím díle se podíváme více na signály a univerzitu, ukážu vám své výsledky za první týden a dám několik rad do začátku.

Co číst dál?

Jste připraveni na konec roku? – Jakub Kralovanský + Trading11

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno