[TIP] 5 slovenských míst, kde se můžete najíst nebo jít na kávu za kryptoměny

0
5 míst jídlo káva slovensko adopce btc

Vyjímaje mining, trading nebo jiné manipulace s kryptoměnami je základem jejich vzniku to, aby fungovaly jako nezávislé platidlo. Oficiálně nejsou měnou, avšak jejich adaptace je rozjetá a mnohé podniky a instituce se snaží přilákat zákazníky i tím, že přijímají platbu kryptoměnami. V České republice je míst, kde je možné platit krypty, až 5krát více než na Slovensku. Podívejme se na pět tipů, kde se na Slovensku dokážete za kryptoměny najíst nebo si dát kávičku.

Funki Punki – srdcem palačinka (Bratislava)

Kdo by neměl rád sladké palačinky? Ve Funki Punki můžete zaplatit pomocí Bitcoinu, Litecoinu a Dashu. Funki Punki nabízí sladké i slané palačinky. Všechny palačinky mají navíc v nabídce i jako bezlepkové. Tři druhy těsta a 20 druhů nádivek naplní očekávání i nejnáročnějšího zákazníka. Osvěžit se můžete pivkem Frambor z malého českého pivovaru nebo slovenským vínem Irsai Oliver.

Re:fresh restaurant (Bratislava)

Tato výborná restaurace na Ventúrské 5 nabízí každý pracovní den dvě nové zajímavé jídla, a k tomu dvě jídla z týdenní nabídky a dva burgry měsíce do 15:00 za super cenu s polévkou s možností donášky až k vám! Vždy pestrý výběr pro vegany i „masožravce“. Navíc můžete všechno zaplatit pomocí Bitcoinu, Litecoinu, či dokonce Monera.

Pizza Calabria (Levice)

V městečku Levice v ulici Rudé armády 24 najdete pizzerii Calabria, která nabízí pravou italskou pizzu se speciální recepturou právě z oblasti Calabria v Itálii. Specializují se na rozvoz a kromě výroby pizzy můžou přivézt i pravé italské těstoviny Barilla. Při donášce můžete zaplatit pomocí Bitcoinu (pravděpodobně LN), Litecoinu, Etherea a Monera.

Restaurace Impress (Lehota pod Vtáčnikom)

Tato restaurace je ideálním místem pro uspořádání rodinných oslav, svateb a firemních akcí. K dispozici je zajištění kompletního cateringu a nabízejí poctivou domácí kuchyni. Co je však překvapením, že přijímá kromě Bitcoinu dalších 40 druhů kryptoměn. Najdete je na Partizánské 211 v Lehotě pod Vtáčnikom.

M&M Coffee Bar (Prešov)

Tento bar by měl navštívit občas každý nadšenec kryptoměn. Kromě toho, že přijímají platby pomocí Bitcoinu a Litecoinu, je nejzajímavější to, že přímo majitelé jsou velcí nadšenci do kryptoměn. Organizují také různé přednášky na zajímavá témata ze světa kryptoměn. Kromě toho nabízejí výborné alko/nealko drinky, kávu Bristot a v neposlední řadě krásný interiér se zrcadlovým stropem. Najdete je na Plzeňské 2 v Prešově.

Příště vybereme pět zajímavých míst na potěšení žaludku v srdci Prahy. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno