[FILM] Kinotipy čtvrtého říjnového týdne – Které doporučujeme?

0
kinotipy

V této rubrice vám budeme přinášet tzv. redakční výběr zajímavých tipů do kina, seriálů, koncertů nebo i pohádek. Samozřejmě přidáme i recenze. Všechny tipy budete mít taktéž i s uvedením premiéry v CZ / SK.

Terminátor: Temný osud (ČR/SR: 31.10.2019)

(akční sci-fi)

Pro fanoušky série doslova povinnost! Tento díl navazuje na druhou část a ignoruje všechny méně povedené části, které následovaly po ní. Na plátno se navíc vrací  Arnold Schwarzenegger a dokonce i Linda Hamilton. A po všech těch „zmetcích“ přichází akcí nabitá zábava, která sice nepřekoná první a druhý díl, ale ostudu jim rozhodně neudělá. Do kina určitě doporučuji zajít jako na slušnou odreagovačka. Rozhodně neurazí.

Metallica & San Francisco Symphony: S&M2 (ČR/SR: 9.10.2019 – 31.10.2019)

(koncert)

Tohle musí každá rocková a metalová duše vidět. Nejde sice o film, ale o vynikající koncert této známé kapely spolu se symfonickým orchestrem. Podobný koncert se odehrál již v roce 1999, a proto si to chtěli zahrát znovu a možná ještě lépe. Tento slušný zážitek nabízejí většinou multikina a kina ve větších městech.

Zombie Land: Rána jistoty (ČR/SR: 24.10.2019)

(akční komedie)

Deset let od úspěšné akční parodie na zombie filmy zde máme druhý díl, který rozhodně neztrácí na síle. Příběh si zopakují i ​​původní postavy. Humoru a krve rozhodně neubude a podle prvních recenzí půjde o slušnou zábavu. Pokud tedy máte rádi tento druh humoru, jděte se odreagovat. Film má již nyní nějakých 78 % na ČSFD a vypadá to, že se v této hladině i udrží.

Sněžný kluk (ČR/SR: 31.10.2019)

(animovaný film)

Pohádka s překrásnou vizuální stránkou, která dojme každé dítě a možná i dospělého. Není to ten klasický typ pohádek jako Yeti apod. Opravdu jde o citlivé zpracování. Vizuál velmi připomíná pohádky jako Velká šestka apod. Sněžný kluk je roztomilý a i ostatní protagonisté jsou sympatičtí. Opravdu příjemné překvapení a návštěvu kina doporučuji i s vašimi dětmi.

Addamsova rodina (ČR/SR: 31.10.2019)

(animovaný film)

Kdo by neznal Addamsovi? Známe je z filmů, seriálů a nyní přicházejí animovaní. Roztomilá rodinka plná černého humoru si získala za uplynulé roky obrovské množství fanoušků. Těmto nejnovějším propůjčily hlas známé osobnosti jako Charlize Theron, Chloe Grace Moretz nebo Oscar Isaac. Takže obsazení máme hvězdné, postavičky hezké a snad se to celkově podaří. Každopádně, doporučený věk je od 7 let.

Rádi pro vás budeme i nadále přinášet recenze a tipy. Dokážeme vás zásobit množstvím zajímavých informací ze světa filmu. Potřebujeme však i vaši zpětnou vazbu. Budeme proto velice rádi, pokud nám pod tímto článkem necháte komentář například se zkušeností es zhlédnutím jednoho z výše uvedených tipů 🙂

Přečtěte si i něco ze světa kryptoměn:

Bitcoin od roku 2009 vygeneroval šílené obchodní objemy – PayPal ani zdaleka nemůže konkurovat

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno