[vc_row full_width=”stretch_row_content td-stretch-content”][vc_column][vc_single_image media_size_image_height=”987″ media_size_image_width=”1920″ image=”412″ height=”994″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6Ii01MCIsIm1hcmdpbi1ib3R0b20iOiIwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][tdm_block_column_title title_text=”SG51dGllJTIwemElMjBzbG9ib2RuJUMzJUE5JTIwbXlzbGVuaWU=” title_tag=”h1″ title_size=”tdm-title-md”][vc_column_text]

qTube je nezávislá stránka. Nikto nás nevlastní. To znamená, že si môžeme písať čo chceme. Tak aj robíme. Na tomto webe nájdete množstvo kontroverzných tém. Naším cieľom je poukázať na hlúposti ktorým verí spoločnosť, boriť hranice, bojovať proti spoločenským tabu a oslobodiť čo najviac ľudí od mentálnej masáže veľkých domácich a svetových médií.

Nebojíme sa povedať to, čo máme na jazyku. Nestránime sa kontroverzných myšlienok. Sme tu pre ľudí, ktorí majú otvorenú myseľ a chuť niečo zmeniť. Spoločne odhaľujeme realitu. Budujeme si vlastnú budúcnosť.

Ľudská myseľ je najkomplikovanejší objekt v celom vesmíre (o ktorom vieme) a ako taká má jedinečnú schopnosť ovplyvňovať realitu. Naším cieľom je zhromaždiť na tomto webe ľudí, ktorí svoju myseľ používajú a sú schopní a ochotní prijať nové myšlienky. Ľudí s vlastnými názormi. Ľudí, ktorí veria, že môžu ovplyvniť budúcnosť a zmeniť ju k lepšiemu. Ľudí, ktorí sa chcú oslobodiť zo zovretia predsudkov. Ľudí, ktorí chápu že spôsob, akým funguje naša spoločnosť, je chorý! Ľudí, ktorí vidia riešenia, nie problémy! Ľudí, ktorí kladú zaujímavé otázky a majú zaujímavé odpovede! Ľudí, ktorí sa neboja povedať svoj názor v spoločnosti, ktorá nové názory odsudzuje, no zároveň je na nich závislá!!!

Sme vizionári a hľadáme vizionárov.

Na qTube nájdete všeličo. Rôzne názory, ktoré si navzájom odporujú. qTube je miesto, na ktorom vznikajú nové myšlienky. Ak nás za našu kontroverziu a excentrické vystupovanie odsúdite, je to v poriadku. Je to spôsob, ktorým filtrujeme tých správnych ľudí.

Našou misiou je zmeniť spôsob, akým je prerozdeľované bohatstvo vo svete. Zmeniť spôsob, akým ľudia premýšľajú. S využitím moderných technológiu spôsobujeme globálnu revolúciu v myslení. Neexistuje nič úžasnejšie a tajomnejšie ako ľudské vedomie a neexistuje nič jednoduchšie, ako ním manipulovať. Dávajte si pozor na to, čo do seba púšťate. Myšlienky tvoria vašu osobnosť! Vaše ja! Neustály prúd myšlienok je všetko, s čím sa môžete identifikovať. To jediné, čo vás delí od okolitého sveta.

Epidémia depresie, ktorú zažívajú “rozvinuté štáty” je spôsobená nezdravým spôsobom myslenia a inherentne nesprávnymi konceptami, ktoré považujeme za pravdivé. Spoločnosť nás odmalička učí, ako zotročiť samých seba, ako si uprieť práva, ktoré sú nám od prírody dané.

Pozeraj televíziu, pi alkohol, fajči cigarety, zarábaj peniaze, kupuj si autá, telefóny, drahé oblečenie, záviď ostatným, buď závislý/á na ostatných ľuďoch. Tvoj zmysel života je vopred daný a ak s ním nesúhlasíš, zlyhal/a si. My ti budeme hovoriť, čo máš robiť. Na oplátku môžeš žiť život, ktorý ťa nenaplní.

Cítiš vo svojom vnútri prázdno? Vyber si niečo, za čím sa budeš hnať, až dokým ťa nezradí vlastné telo. Starobu prežiješ sám/a a zomrieš v bolestiach. Nakoniec ťa zahrabeme pod zem a o pár rokov si už na teba nikto nespomenie. 

Budeme ti hovoriť, čo môžeš a čo nie. Určíme látky, ktoré môžeš užívať. Zakážeme prírodu, zakážeme konkrétne myšlienky, budeme ťa sledovať a ak vybočíš z cesty, ktorú sme pre teba pripravili, spoločnosť z teba urobí vyvrheľa.

qTube je vyvrheľ. Odpad spoločnosti. Zakázané myšlienky. Nevypovedané slová. qTube  je všetko, čo si považoval za nesprávne, nemožné, neetické, psychotické. qTube je spoločenské tabu. qTube je hnutie za slobodné myslenie.

Samuel Slavkovský
20.5.2019

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row]