Hmm… Je nedeľa večer, hodina do polnoci a ja premýšľam, čo by som napísal na qTube. Úprimne, netuším, koľko ľudí sleduje moju prácu už dlhšiu dobu a koľkí sa s mojimi textami zoznámili až cez qTube. Ak ste ma doteraz nepoznali, tak… Ahoj, ja som Samuel a rád píšem. Vždy som rád písal, no nebol som v tom veľmi dobrý (aspoň podľa mňa). Chcel som však, aby moje desné texty čítalo čo najviac ľudí. A tak som začal písať na internet.

Prešiel som si niekoľkými webmi, kde som pracoval ako redaktor. Nakoniec som sa odhodlal založiť si vlastnú stránku. Bola to katastrofa. Nevadí, založil som druhú. Tá mi zhodou okolností vyšla a funguje doteraz (kryptomagazin.sk).

Super! Podarilo sa mi preraziť! Síce v odbore, o ktorom som nevedel absolútne nič (v čase založenia Kryptomagazinu som sa kryptomenám venoval asi týždeň) ale ja sa veľmi rýchlo učím. O chvíľu ma už ľudia označovali za experta. Haha!

Prešli dva roky, ja som pridal zopár ďalších webov, ale stále som cítil, že toto jednoducho nie je ono. Byť obmedzený témou proste nie je pre mňa. Dlho som premýšľal, čo vlastne chcem. Nakoniec mi to došlo. Chcem qTube. Chcem web, na ktorý si napíšem, čo sa mi zachce. A vy to môžete čítať. Ak chcete… Snažím sa vyberať si témy, ktoré sú niečím zaujímavé a moje texty väčšinou majú nejakú hlbšiu myšlienku.

qTube má za sebou skvelý týždeň. Dva články už majú viac než tisíc klikov, veľa prekonalo 500-vku. Dokopy som publikoval 7 článkov (ak nepočítam rereleasy), web získal cca 10 000 klikov, na facebooku už atakujeme 100 likov (pridajte sa k sledovateľom qTubu, ak ste tak ešte neurobili). Proste… super týždeň! Všetkým vám ďakujem! To vy ma motivujete.

A viete čo? Nedávno som KONEČNE zistil, čo chcem spraviť s qTubom. V sekcii O qTube nájdete nejaký popis a toho sa aj držím. Hlavným posolstvom tohto webu je slobodné myslenie. Ale konečne som zistil, akou formou chcem túto myšlienku rozširovať medzi ľudí.

Je čas spraviť krok vpred. Je čas ísť o level vyššie. Je čas prekonať sa! Rozhodol som sa, že od dnešného dňa budem vytvárať aj audiovizuálny obsah. Postup je jednoduchý:

  1. Napísať článok
  2. Sledovať odozvu
  3. Najlepšie články pretvoriť vo videá

Vybral som si prvé tri texty, ktoré pretvorím na videá.

Tento článok má zďaleka najväčšiu čítanosť. Získal od vás už viac než 2500 klikov. Ďakujem!

Tiež veľmi populárny článok. Veciam, ktoré sú v ňom napísané, skutočne verím a chcem ich rozširovať.

No a samozrejme Kratom. Skvelá droga! I keď už zase to s ním trochu preháňam :/

Takže… Teším sa na vašu odozvu, až publikujem svoje prvé video 🙂

Ale pozor! Mám tu ešte ďalšie zmeny. Čoskoro bude na subdoméne qTubu spustené diskusné fórum o kryptomenách. Ak sledujete krypto, určite ste členom nejakej diskusnej skupiny na facebooku a viete, aké hrozné to tam niekedy je. Nemoderovaná diskusia, spam, nadávky, toxická atmosféra. Práve to chceme ja a môj team napraviť! Kryptoforum na qTube už čoskoro!

Medzi ďalšie zmeny bude patriť presun webov kryptomagazin.sk (čoskoro K-Mag.sk), KMcap.eu a Trading11.com na subdomény qTubu, nech máme všetko pekne krásne pod jednou strechou. Teším sa na to! Dúfam, že aj vy. 🙂

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here