Ahojte, možno ste si všimli, že už dlhšiu dobu som neprispel na qTube. teda… ak nepočítame články o kryptomenách. Popravde, momentálne mám rozrobené tri nové články, z toho dve poviedky (budú sa vám páčiť) ale bohužiaľ, nemám dostatok energie na ich publikovanie.

Prispievať na qTube je náročné. Veľmi náročné. Mám jednoducho privysoké štandardy na publikovanie textov na tomto webe. Som perfekcionista…

Navyše, pracujem teraz na videách a to mi zaberá dosť veľa času. Ale hlavne, pracujem na svojich stránkach o kryptomenách a na novom fóre. To by ste neverili, koľko roboty si vyžadujú tieto weby. Ach jaj…

Takže… ak ste si náhodou obľúbili tento web, chcel by som vás poprosiť o trpezlivosť. Píšem, ale bohužiaľ všetky texty momentálne ostávajú uložené ako koncepty a venuje sa hlavne svojej “práci.” Verím, že už čoskoro sa to zení a budem mať čas na rozvoj qTubu.

Než sa tak stane, môžete qTube sledovať na facebooku. Z času na čas tam pridávam nejaké updaty, aby nebolo mŕtve úplne všetko.

Som…. unavený.

Nakoniec pripájam jednu poviedku, ktorý vás možno odstrašila, ale je naozaj dobrá… Ale kontroverzná. A rozhodne nie nie vhodná pre slabšie povahy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here